Forum Partii Merytokratycznej - wirtualnej partii eRepublik

Forum Partii Merytokratycznej - Lewicowa partia ePolski w eRepublik

Ogłoszenie

Oto pierwsza lewicowa partia ePolski! Niech się rozpocznie bój, albowiem kości zostały rzucone!

#1 2009-04-18 12:59:03

Butaprenu

Padre

Zarejestrowany: 2009-03-21
Posty: 5
Punktów :   

Kim jestem?

To temat w którym zobaczycie kim są ważne(nie najważniejsze) osoby w partii.

Pierwszy niech będę ja:) Butaprenu
http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1355459  oto link do profilu w grze:)

Teraz na serio, jestem 19letnim żonatym facetem:) lubię wiele rzeczy jedna z nich jest socjalizm. Uważam, iż najważniejsze wartości jakie mi przyświecają to RÓWNOŚĆ, HONOR, LOJALNOŚĆ i TOLERANCJA.
Choć może się wydawać, że jeśli ktoś jest "lewicowy" to musi być gejem lub coś z nim jest nie tak, o nie! Osobiście uważa, iż w dzisiejszych czasach słowo TOLERANCJA stało się towarem, i będąc w dzisiejszym poprawnie politycznie świecie najlepiej NIE być mężczyzna, białym, inteligentnym, heteroseksualistą, ale przejdźmy do innych aspektów mej osoby.
Lubie grać na konsoli w fifke09 lub jakieś ostre siekanki, lubię spędzać aktywnie czas grając w piłkę nożną, lubię spędzać czas z żoną, lubię się powtarzać:), lubię komiksy i bardzo lubię czynić ludzi szczęśliwymi.
Mój ulubiony klub piłkarski to FC Liverpool(tylko dlatego bo lubię Torresa).
Nie lubię papierosów, egoistów i hipokrytów. Nienawidzę ignorancji.
Może ludzi to dziwi z wyznania jestem katolikiem...



Jeśli macie coś do powiedzenia mi o mnie samym proszę o PW.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lolzone.pun.pl www.media-research.pun.pl www.forummercedarian.pun.pl www.jediacademy.pun.pl www.thunder.pun.pl